Contour Plus One - samokontrola w curkzycy!

Drużyna MOJACUKRZYCA.PL


batfuns_01_wwwDRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PL to akcja prozdrowotna promująca aktywność fizyczną wśród społeczeństwa. oraz program stypendialny dla utalentowanych sportowo diabetyków. Do akcji może przystąpić każda osoba, która jest aktywna fizycznie, bez względu na rodzaj podejmowanej aktywności.

ZAPRASZAMY NA STRONĘ! DRUŻYNA.MOJACUKRZYCA.PL !!!!!

Drużyna MOJACUKRZYCA.PL ma swój wymiar charytatywny! Fundujemy stypendia dla aktywnych sportowo diabetyków! 3 edycja programu stypendialnego dla sportowo uzdolnionych chorych na cukrzycę zakończona! Oto lista stypendystów:

Stypendia Drużyny MOJACUKRZYCA.PL. III edycja 2016.

PARTNER PROGRAMU:
logo_ptd

 

Robisz cokolwiek i jesteś aktywny fizycznie? – Dołącz do Drużyny MOJACUKRZYCA.PL. To bardzo proste!

1. Napisz kilka zdań o sobie i wyślij pod adres biuro@mojacukrzyca.pl albo na Facebooku z hasłem DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PL – DOŁĄCZAM
2. Dołącz zdjęcie wykonane podczas aktywności fizycznej.

Zapraszamy i namawiamy do każdej aktywności fizycznej! Nawet tej najmniejszej! Dla zdrowia, dla lepszych wyników w leczeniu, dla dobrego samopoczucia i eksplozji endorfin, hormonów szczęścia!

logo_160_

Drużyna MOJACUKRZYCA.PL na Facebooku

Taka informacja wpadła nam do skrzynki! Brawo Anatol Władyka 141 osób wzięło udział w tegorocznej edycji Pucharu Bałtyku w Nordic Walking, który odbył się 5 sierpnia w niewielkiej, nadmorskiej miejscowości – Białogóra. Dla uczestników przygotowane zostały dwie trasy: 10km (dystans profesjonalny, w którym wzięło udział 24 zawodników) oraz 5km (dystans krótszy dla pozostałych uczestników w tym dzieci, młodzieży i osób niepełnosprawnych).
W marszu na 5km zwyciężyli: Saturnina Wilkołek – Szudarska i Dmitriy Yankovskiy, a na 10 km najlepsi byli: Alicja Bertel i Marian Drewa.
Nie zapominajmy o tym, że oprócz profesjonalnego marszu i rywalizacji liczy się przede wszystkim dobra zabawa. Dodajmy, że 5 zł z każdej opłaty rejestracyjnej przekazane zostało na cel charytatywny
Organizator: Krokowskie Centrum Kultury w Krokowej oraz Fundacja „Chodzę z kijami”.
Sponsorem Głównym była PGE EJ 1.
... See MoreSee Less

Zobacz na Facebooku

Reprezentanci-diabetycy Drużyny MOJACUKRZYCA.PL w składzie Maciej Głowacki – kapitan Drużyny, Dariusz Regulski, Ireneusz Ścięgaj – doświadczeni kolarze oraz młodzi i utalentowani uczestnicy Talent ID Camp Team Novo Nordisk Karolina Witek, Przemysław Kuświk oraz Paweł Wieczorek znakomicie poradzili sobie z wymagającą trasą i dystansem 57 km na Tour de Pologne Amatorów jaki odbył się 4 sierpnia w Bukowinie Tatrzańskiej. W podsumowaniu drużynowym, które brało pod uwagę najlepsze trzy czasy nasi zawodnicy uplasowali się w pierwszej piątce!!! MOJACUKRZYCA.PL - Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą
mojacukrzyca.pl/scigali-sie-z-cukrzyca-swietny-wystep-diabetykow-na-tour-de-pologne/
... See MoreSee Less

Zobacz na Facebooku