Wypełnij PIT i przekaż nam 1 % podatku! KRS 0000022162 Contour Plus One - samokontrola w curkzycy!

Drużyna MOJACUKRZYCA.PL


batfuns_01_wwwDRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PL to akcja prozdrowotna promująca aktywność fizyczną wśród społeczeństwa. oraz program stypendialny dla utalentowanych sportowo diabetyków. Do akcji może przystąpić każda osoba, która jest aktywna fizycznie, bez względu na rodzaj podejmowanej aktywności.

ZAPRASZAMY NA STRONĘ! DRUŻYNA.MOJACUKRZYCA.PL !!!!!

Drużyna MOJACUKRZYCA.PL ma swój wymiar charytatywny! Fundujemy stypendia dla aktywnych sportowo diabetyków! 3 edycja programu stypendialnego dla sportowo uzdolnionych chorych na cukrzycę zakończona! Oto lista stypendystów:

Stypendia Drużyny MOJACUKRZYCA.PL. III edycja 2016.

PARTNER PROGRAMU:
logo_ptd

 

Robisz cokolwiek i jesteś aktywny fizycznie? – Dołącz do Drużyny MOJACUKRZYCA.PL. To bardzo proste!

1. Napisz kilka zdań o sobie i wyślij pod adres biuro@mojacukrzyca.pl albo na Facebooku z hasłem DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PL – DOŁĄCZAM
2. Dołącz zdjęcie wykonane podczas aktywności fizycznej.

Zapraszamy i namawiamy do każdej aktywności fizycznej! Nawet tej najmniejszej! Dla zdrowia, dla lepszych wyników w leczeniu, dla dobrego samopoczucia i eksplozji endorfin, hormonów szczęścia!

logo_160_

Drużyna MOJACUKRZYCA.PL na Facebooku

Pięknie! 👏👏💪👍Brawa dla Piotr Jura i Grzegorz Kugiel ! Pobiegali! 🏆🏆Coraz więcej koszulek z chłopkami w trzech kolorach 💙💛❤️ Kto dołączy? WWW.MOJACUKRZYCA.PL - dobra strona cukrzycy! ... See MoreSee Less

Zobacz na Facebooku

BRAWO Julia Hac ! 👏❤️💛💙Nasza waleczna Jula ciągle ćwiczy i ćwiczy. 15 grudnia 2017r., bez najmniejszego trudu, zdała egzamin na kolejny stopień karate. Od 11.01 – 15.01.2018, we Włoszech- Na Katanii, wzięła udział w Seminarium Karate WKF, z Maestro Santo Torre. Następnie od 16.01.- 20.01.2018r. Jula wzięła udział w obozie sportowym w Pietrowicach, zorganizowanym przez LZS Karate-Do Głubczyce. 24.02.2018r. w Zawadzkiem odbył się XXIV Turniej Karate WKF Rada Regentów, w którym Jula, po trzech walkach, odpadła. 11 marca w Bratysławie, Jula wzięła udział, w 38 Grand Prix Slovakia. Jula w pierwszej walce przegrała i zakończyła te zawody.
Był wtedy problem z hipoglikemią, której nie mogłyśmy opanować. Ale cóż, Jula się nie poddaje i walczy dalej! 👏💪24.03.2018r. w Chynowie koło Warszawy, Jula zdobyła Złoto w Ogólnopolskim Turnieju Karate WKF MAZOVIA CUP. Wcześniej, dnia 21 marca 2018r. Jula otrzymała nagrodę Burmistrza za wybitne osiągnięcia sportowe. Jesteśmy dumni! 💪❤️💛💙 www.mojacukrzyca.pl - dobra strona cukrzycy!
... See MoreSee Less

Zobacz na Facebooku