Contour Plus One - samokontrola w curkzycy!

SŁODYCZ WIEDZY Edycja 7! Przyznaliśmy 70 stypendiów!


SŁODYCZ WIEDZY to Ogólnopolski Program Stypendialny realizowany przez Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą MOJACUKRZYCA.PL. Stypendium może otrzymać każdy uczeń chory na cukrzycę. Jest przyznawane w trzech kategoriach – szkoły podstawowej, gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej.

Stypendium jest wyróżnieniem indywidualnym dla uczniów, którzy pomimo trudności wynikających z borykania się z poważną chorobą wyróżniająco radzą sobie z nauką. Stypendium SŁODYCZ WIEDZY może otrzymać uczeń, który w danej kategorii szkolnej uzyska najwyższą średnią ocen na świadectwie z ostatniego roku.

Stypendia dla młodych diabetyków w VII edycji ufundowali: Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą, Ascensia Diabetes Care Poland sp. z o.o. Polskie Towarzystwo Diabetologiczne, Telewizja Polska, Magazyn SzugarFrik
Ascensia Diabetes Care Poland sp. z o.o.Polskie Towarzystwo DiabetologiczneTelewizja Polska Reklama Dzieciom

SzugarFrik

logo_160_

LISTA STYPENDYSTÓW OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU STYPENDIALNEGO „SŁODYCZ WIEDZY” – VII edycja 2016/2017

Galeria Programu SŁODYCZ WIEDZY www.słodyczwiedzy.mojacukrzyca.pl

Kategoria: SZKOŁA PODSTAWOWA

Maria Sroka – Gliwice, woj. śląskie
Agnieszka Pilip – Przemyśl, woj. podkarpackie
Filip Sejud – Opole, woj. opolskie
Aleksandra Świstak – Jasło, woj. podkarpackie
Julian Gajek – Warszawa, woj. mazowieckie
Zuzanna Różańska – Elbląg, woj. warmińsko-mazurskie
Zofia Bladowska – Gorzów Wielkopolski, woj. lubuskie
Dominik Urbański – Gdańsk, woj. pomorskie
Oskar Franke – Chorzów, woj. śląskie
Miłosz Majewski – Nowy Dwór Mazowiecki, woj. mazowieckie
Zuzanna Wileńska – Gliwice, woj. ślaskie
Natalia Gul – Kolbuszowa, woj. podkarpackie
Luiza Natzke  – Gdynia, woj. pomorskie
Jakub Szmyt – Gdańsk, woj. pomorskie
Natalia Dembkowska – Banino, woj. pomorskie
Anna Pawlak – Chorzów,woj. śląskie
Agnieszka Lewandowska – Mogilno, woj. pomorskie
Julia Cembrowicz – Wronki, woj. wielkopolskie
Weronika Jałeczko – Słupsk, woj. pomorskie
Jakub Krysa – Puławy, woj. lubelskie
Magdalena Moritz – Grudziądz, woj. kujawsko-pomorskie
Hubert Zień – Jeziorany, woj. warmińsko-mazurskie
Gabriela Talaga – Węgrzyce Wielkie, woj. małopolskie
Monika Anyż – Kielce, woj. świętokrzyskie
Franciszek Gnaczyński – Iława, woj. warmińsko-mazurskie
Paweł Wąsik – Kłodzko, woj. dolnośląskie
Maciej Gawłowski – Sędziszów, woj. świętokrzyskie
Monika Szczepańska – Gdynia, woj. pomorskie
Laura Pietrzak – Dzierżoniów, woj. dolnośląskie
Alicja Krawczyk – Kościan, woj.wielkopolskie

Kategoria: SZKOŁA GIMNAZJALNA

Aleksandra Dżugan – Rumia, woj. pomorskie
Małgorzata Tracz – Gdynia, woj. pomorskie
Julia Frąckowiak – Kościan, woj. wielkopolskie
Aleksandra Werhun – Ostróda, woj. warmińsko-mazurskie
Maria Sukow – Elbląg, woj. warmińsko-mazurskie
Weronika Stomporowska – Samborzec, woj. świętokrzyskie
Zuzanna Puciłowska – Białystok, woj. podlaskie
Bartłomiej Plewczyński – Gdańsk, woj. pomorskie
Karolina Dymitrowicz – Korsze, woj. warmińsko-mazurskie
Paulina Pietrzykowska – Kędzierzyn Koźle, woj. opolskie
Katarzyna Leśniak – Olkusz, woj. małopolskie
Małgorzata Poloczek – Gliwice,woj. śląskie
Paula Budzińska – Nakło nad Notecią, woj. kujawsko-pomorskie
Marcin Niedziela – Sosnowiec, woj. śląskie
Łukasz Orlikowski – Gdańsk, woj. pomorskie
Dominika Morańska – Kwidzyn, woj. pomorskie
Szymon Urbański – Bukowno, woj. małopolskie
Sandra Hebda – Pruszcz Gdański, woj. pomorskie
Anna Kamińska – Sarnaki, woj. mazowieckie
Julia Jackowska – Jeziorany, woj. warmińsko-mazurskie

Kategoria: SZKOŁA PONADGIMNAZJALNA

Joanna Kubica – Mieszkowice, woj. zachodniopomorskie
Nadia Dudek – Gdynia, woj. pomorskie
Anna Barcz – Gliwice, woj. śląskie
Mikołaj Szczęsny – Kędzierzyn Koźle, woj. opolskie
Zofia Kłeczek – Katowice, woj. śląskie
Agnieszka Myszor – Zakliczyn, woj. małopolskie
Maciej Konieczka – Mogilno, woj. kujawsko-pomorskie
Katarzyna Kuźma – Białystok, woj. podlaskie
Wiktoria Cholerzyńska – Łask, woj. łódzkie
Anna Majchrzak – Przeźmierowo, woj. wielkopolskie
Katarzyna Rosińska – Brzeg, woj. opolskie
Agnieszka Myk – Tuchola, woj. kujawsko-pomorskie
Łukasz Kita – Będzin, woj. śląskie
Nicole Labuda – Wejcherowo, woj. pomorskie
Agata Lewandowska – Grudziądz, woj. kujawsko-pomorskie
Karolina Kędzierska – Staszów, woj. świętokrzyskie
Dawid Kościerzyński – Lubicz, woj. kujawsko-pomorskie
Julian Molski – Poznań, woj. wielkopolskie
Dorota Kojzar – Suszec, woj. śląskie

STYPENDIUM UFUNDOWANE PRZEZ MAGAZYN „SZUGARFRIK”

Monika Pitala – Myszków, woj. śląskie

Stypendia są jednorazowe i wynosza 500 pln. Stypendystów prosimy o kontakt z Biurem Towarzystwa.

JESTEŚMY Z WAS DUMNI!!! GRATULUJEMY!!!

Stypendia dla młodych diabetyków w VII edycji ufundowali: Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą, Ascensia Diabetes Care Poland sp. z o.o. Polskie Towarzystwo Diabetologiczne, Telewizja Polska, Magazyn SzugarFrik
Ascensia Diabetes Care Poland sp. z o.o.Polskie Towarzystwo DiabetologiczneTelewizja Polska Reklama DzieciomSzugarFriklogo_160_