EuroSweetCup 2022. V Halowe Mistrzostwa Polski w piłce nożnej.


Po raz piaty w Suchym Lesie koło Poznania  5 i 6 marca odbyła się piłkarska impreza pod hasłem “Czerwona kartka dla cukrzycy” W zawodach piłkarskich uczestniczyły drużyny słodkich zawodników z całej Polski i z zagranicy – Niemiec i Węgier.

Mamy puchar i medale było mnóstwo pozytywnych emocji! Dwudniowa rozgrywka EuroSweetCup 2022 5 Halowych Mistrzostw Polski w piłce nożnej w Suchym Lesie koło Poznania już za nami! Drużyna MOJACUKRZYCA.PL w składzie Olaf Zgolik, Michał Szumilewicz, Paweł Krzepina, Jakub Pomykała i Wojciech Masiarek w turnieju w międzynarodowej obsadzie po sportowej walce zajęła VI miejsce. Gratulujemy!!! Bardzo dziękujemy!!!!

Wielka waleczność i poświęcenie naszych zawodników tym razem nie wystarczyło do zajęcia czołowego miejsca, przeciwnicy okazali się lepsi i przewyższali nas umiejętnościami. W finale najstarszej grupy spotkali się Waleczni Warszawa i reprezentacja Węgier – Sportos Cukros. Lepsi okazali się młodzi piłkarze z Warszawy i to oni zdobyli pierwsze miejsce!

Rodzice – kibice tez grali! Na EuroSweetCup 2022 odbył się również międzynarodowy turniej rodziców w bowlingu, czyli kręglach! Nasz reprezentant Andrzej Zgolik wraz z zespolem Pogromcy Cukrów 2 zdobył pierwsze miejsce!!!

Dziękujemy Energopomiar Gliwice za wsparcie naszych zawodników! Energopomiar to firma inżynierska z Gliwic założona w 1950 roku, wykonująca pomiary i świadcząca usługi doradcze dla energetyki, ciepłownictwa, sektora komunalnego oraz przemysłu w wielu dziedzinach, między innymi ochronie środowiska. www.energopomiar.com