Warsztaty edukacyjne

Organizujemy warsztaty edukacyjne dla dzieci i młodzieży chorej na cukrzycę i ich opiekunów oraz dla dorosłych diabetyków. W ciągu każdego roku, w co najmniej czterech edycjach, bierze udział kilkaset osób z całej Polski. Podczas weekendowego wyjazdu odbywają się szkolenia ze specjalistami, sesje warsztatowe oraz spotkania grup wsparcia. Istotnym elementem jest aktywność fizyczna.

Od dawna wiadomo, że pozytywne emocje, spełnienie życiowe i zadowolenie z otaczającego świata generują energię, która pośrednio wpływa na rezultaty leczenia. Przełamując bariery małymi, codziennym zwycięstwami w potyczkach z chorobą, pomagasz nie tylko sobie, ale także w ten sposób mówisz innym, że naprawdę można osiągnąć bardzo dużo!”

Od 1996 roku Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą zorganizowało ponad 100 wyjazdowych warsztatów edukacyjno-integracyjnych dla ponad 6 tys. dzieci, młodzieży i dorosłych diabetyków oraz kilkadziesiąt stacjonarnych w różnych częściach Polski.

Klikając w link można zapoznać się z relacjami z tych wydarzeń Relacje z warsztatów edukacyjnych organizowanych przez Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą

Marcowa Akademia Edukacyjna

Marcowa Akademia Relaksacyjna 11-13 marca 2016

Majowa Akademia Szkoleniowa 13 – 15 maja 2016

Marcowa Akademia Relaksacyjna 13-15 marca 2015
Majowa Akademia Szkoleniowa 1-3 maja 2015
Październikowa Akademia Rozrywkowa 9-11 października 2015
Listopadowa Akademia Artystyczna 13-15 listopada 2015
Grudniowa Akademia Mikołajowa 11-13 grudnia 2015

Zapraszamy!!!

Skip to content