Hipertalent. Nabór wniosków na stypendium dla słodkich artystów!

hiper_04

Zgłoś się do programu stypendialnego! Czekamy na wnioski!

HIPERTALENT to Ogólnopolski Program Stypendialny dla Diabetyków realizowany przez Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą.

Stypendium jest wyróżnieniem indywidualnym dla osób chorych na cukrzycę, którzy aktywnie realizują swoje pasje i uzdolnienia pomimo trudności wynikających z borykania się z poważną chorobą.

Stypendium może otrzymać osoba chora na cukrzycę do 18 roku życia, która udokumentuje aktywne realizowanie swoich pasji i uzdolnień oraz osiągnięcia w tym zakresie.

Kandydatów do stypendium do 18 roku życia może zgłaszać jego opiekun prawny Zgłoszenia kandydatów są przyjmowane  do 21 kwietnia 2019.

Aby zgłosić się do Ogólnopolskiego Programu Stypendialnego HIPERTALENT:

1. zapoznaj się z Regulaminem POBIERZ REGULAMIN
2. wypełnij Wniosek POBIERZ WNIOSEK
3. wyślij wypełniony Wniosek wraz z niezbędnymi załącznikami i potwierdzeniem choroby np. kopią orzeczenia o niepełnosprawności czy wypisem ze szpitala lub poradni.

Zgłoszenia na udostępnionych formularzach prosimy przesyłać do Biura Towarzystwa Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą, ul. Młyńska 17, 44-100 Gliwice do 21 kwietnia 2019.

Dodatkowo formularz zgłoszeniowy musi zawierać załączniki w formach: grafika, film, zdjęcie, nagranie, rysunek, linki do opublikowanych materiałów itp. Bez wspomnianych załączników wniosek nie będzie rozpatrywany.

POWODZENIA!

ZAPRASZAMY TEŻ NA STRONĘ PROGRAMU: www.hipertalent.mojacukrzyca.pl

Zobacz nasze inne programy:

Ogólnopolski Program Stypendialny dla Sportowców Diabetyków Drużyna MOJACUKRZYCA.PL

Ogólnopolski Program Stypendialny dla Uczniów Diabetyków SŁODYCZ WIEDZY

Skip to content