Jak żyć z cukrzycą? Kampania edukacyjna.

Zmiany w refundacji, metody diagnostyczne a także rola prawidłowego leczenia cukrzycy typu 1 i prewencji cukrzycy typu 2. To zagadnienia poruszone w 21 edycji kampanii edukacyjnej „Jak żyć z cukrzycą” Publikacja została objęta patronatem Towarzystwa Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą.

Projekt mówi o kluczowych wyzwaniach oraz codziennych problemach pacjentów diabetologicznych, tak aby dostarczyć rzetelnych informacji ze strony przedstawicieli ochrony zdrowia.  

Postawiono na rzetelny przekaz, dlatego treści stanowią wypowiedzi wybitnych ekspertów. Wśród nich prof. Dorota Zozulińska-Źiółkiewicz, prof. Przemysława Jarosz-Chobot, prof. Ewa Pańkowska, prof. Krzysztof Strojek oraz prof. Tomasz Klupa.

Kampania otrzymała szereg patronatów od najważniejszych instytucji w Polsce. Na okładce znalazła się aktorka i piosenkarka Marta Wiśniewska, która opowiedziała jakie są jej sposoby na pokonywanie barier i realizowanie swoich pasji pomimo choroby.

Zapraszamy do lektury!

Publikację można pobrać klikając w poniższą grafikę a także pod tym linkiem

21. edycja kampanii edukacyjnej „Jak żyć z cukrzycą”, która ukazuje się w prenumeracie online Gazety Wyborczej, na stronach Wyborcza.pl, Medonet.pl, za pośrednictwem newsletter’u MedExpress oraz na autorskim portalu jakzyczcukrzyca.pl. Publikacja została objęta patronatem Towarzystwa Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą.

Zobacz także:

Skip to content