Królewskie odwiedziny


Turnus Edukacyjno-Rehabilitacyjny dla dzieci i młodzieży z cukrzycą

Wyjazd współfinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Katowicach

Niewiarygodny upał może zdarzyć się także nad Bałtykiem! Jeśli chodzi o zjawiska pogodowe to mamy wyjątkowe szczęście do poznawania atmosferycznych skrajności.

Król Neptun, władca oceanów niskich cukrówPo zeszłotygodniowych chłodach, rodem z Arktyki aktualnie nastały afrykańskie upały. Termometry wskazywaly prawie 30 stopni co nad Morzem Bałtyckim nieczęsto się zdarza.

Szukając powodów takich dysproporcji jedynym rozsądnym wytłumaczeniem może być wazne wydarzenie. I tak tez się stało. Odwiedziny króla Neptuna, wszechmocnego władcy oceanów niskich cukrów musiało zostać poprzedzone odpowiednim zachowanie bogiń odpowiedzialnych za zjawiska pogodowe.

Przy międzynarodowej widowni i współudziale w uroczystości okolicznych plażowiczów Grupa 5 i Grupa 6 przygotowały się na powitanie Króla Neptuna i jego orszaku, którzy z radością przystąpili do uroczystości turnusowego chrztu.

Nie był łatwo dostać się przed królewskie oblicze. Przejście niejednokrotnie było okupione potem, grymasem i otrzęsinami ale zawsze był zakończone uśmiechem!

Miłościwie panujący Król Neptun nie zostawił w Dźwirzynie ani kawałka swojego królestwa, oceany niskich cukrów pozostały nadal poza naszym zasięgiem.

Król Neptun, władca oceanów niskich cukrów

Dołek z borowiną

Pyszna przekąska

Pyszna przekąska

Orszak królewski

Orszak królewski

Masaż w salonie SPA

Masaż w salonie SPA

Po piachu, ale z uśmiechem

Po piachu, ale z uśmiechem