This Is Diabetes. Międzynarodowy konkurs z okazji Światowego Dnia Cukrzycy.


Zapraszamy do udziału w międzynarodowym konkursie fotograficznym i artystycznym z okazji Światowego Dnia Cukrzycy. Do wygrania nagrody pieniężne i wsparcie dla organizacji charytatywnej.

Interesują nas zdjęcia, obrazy i grafiki, które ilustrują znaczenie Dostępu do Opieki Diabetologicznej, który jest oficjalnym tematem WDD 2021 wybranym przez Międzynarodową Federację Diabetologiczną (IDF).

Czy masz historię, którą chcesz się podzielić, a która pomogłaby uświadomić z jakimi wyzwaniami życia codziennego zmierzają się osoby chore na cukrzycę jak również osoby które opiekują się chorymi? W szczególności co oznacza dostęp do leków, technologii, opieki, wsparcia, odżywiania i ćwiczeń dla osoby żyjącej z cukrzycą. Jak ten dostęp umożliwia jej działanie i dlaczego brak dostępu może sprawić, że codzienność będzie dla nich trudniejsza.

Autorzy zwycięskich zgłoszeń będą mogli nominować zarejestrowaną organizację charytatywną związaną z cukrzycą, na rzecz której Ascensia Diabates Care dokona darowizny w imieniu zwycięscy oraz kolejnych trzech miejsc.

OGOLNE ZASADY KONKURSU:

  • Konkurs jest otwarty dla wszystkich członków społeczeństwa, a udział w nim jest bezpłatny.
  • Zgłoszenia mogą mieć formę statycznych prac graficznych 2D lub fotografii, które muszą być przesłane w formie elektronicznej. Filmy wideo, animacje i rzeźby NIE są akceptowane.
  • Osoba zgłaszająca pracę musi być jedynym właścicielem i autorem zdjęcia lub pracy.
  • Zgłoszenia nie mogą zawierać żadnych logotypów, znaków towarowych ani materiałów chronionych prawem autorskim, które nie są własnością użytkownika. W przypadku robienia zdjęć produktów, leków lub urządzeń do leczenia cukrzycy, należy zasłonić lub zakryć logo produktu i firmy.
  • Prace muszą być przesłane do 3 listopada 2021 r. do godziny 11:59:59 (czasu pacyficznego). Czas nadsyłania został przedłużony!

Więcej informacji oraz przykładowe prace na stronie www.thisisdiabetes.com