To my panujemy nad cukrzycą! Zobacz jak robia to nasi podopieczni!

Nie można dopasowywać życia do cukrzycy. To my dostosowujemy cukrzycę do naszego życia! Takie zdanie wypowiadaja podopieczni MOJACUKRZYCA.PL – Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą JESTEŚMY Z WAS DUMNI!!! 💙💛❤️

Brawo!!! Gosia Poloczek Martha Wawszczyk Piotr Jura Monika Lewandowska Kasia Korycka Kacper Nitkiewicz Celina Fronc
Dziękujemy Teresa Benbenek-Klupa
Mecenas Ascensia Diabetes Care
WWW.MOJACUKRZYCA.PL – DOBRA STRONA CUKRZYCY! 💙💛❤️

I’MMEASURABLE – nieograniczeni cukrzycą, to nazwa projektu realizowanego przez grupę młodzieży chorej na cukrzycę typu 1 z całej Polski.

Celem  naszego przedsięwzięcia jest przełamywanie barier jakie stawia cukrzyca, czasem barier pozornych. Jako priorytet przyjęliśmy  dążenie do  samodzielności i osiąganie dobrego leczenia cukrzycy. Nazwę I’MMEASURABLE należy postrzegać jako grę słów i interpretować na dwa sposoby. Pierwszy „Immeasurable” czyli niezmierzalni, gotowi na wszystko, nieograniczeni przez cukrzycę.

Drugi „ I’m measurable”  oznacza, że mierzymy cukier i inne parametry związane z leczeniem. Dobrze leczona cukrzyca, bez wpisywania zwłaszcza nas młodych  w schematy którym ciężko się podporządkować, pozwala mówić, że choroba nie stawia ograniczeń.  Takie są nasze przekonania.

Skip to content