Pomagamy w życiu z cukrzycą! KRS 0000022162

Turnus już za nami. Dziękujemy za niezapomniane chwile!

Szybko minęły dwa tygodnie! Kolejny w historii działalności Towarzystwa Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą wakacyjny wypoczynek, rehabilitacja i edukacja naszych podopiecznych zakończył się z uśmiechami na twarzach!

Od samego początku wiedzieliśmy, że te wakacje będą wyjątkowe. Nasza grupa pokazała, że cukrzyca nie jest przeszkodą w spełnianiu marzeń i osiąganiu nieosiągalnych celów. Razem czerpaliśmy siłę z wzajemnego wsparcia, dzieląc się naszymi przeżyciami i wiedząc, że nie jesteśmy sami w tej podróży.

Wspólne przygody na plaży, na wycieczkach i odkrywanie natury sprawiły, że nasze serca napełniły się radością i spokojem. Wszystkie te chwile, które spędziliśmy razem, pozostaną w naszych sercach na zawsze.

Nie możemy zapomnieć o inspirujących zajęciach edukacyjnych, które naszym dzieciom dawały szansę na rozwijanie pasji i zdobywanie nowej wiedzy. Zajęcia ekologiczne, gry, konkursy, to wszystko sprawiło, że nasi mali uczestnicy czuli, że mogą osiągnąć wszystko, co sobie wymarzą.

Dziękujemy całemu zespołowi medycznemu i organizacyjnemu z dr Magdaleną Huber i kierownikiem Ireną Guszczyńską na czele, za ich troskę pod kadra cierpliwość i zaangażowanie. Ich profesjonalizm i serce, jakim podchodzili do naszych dzieci, sprawiły, że czuliśmy się bezpieczni i kochani.

Chcielibyśmy również podziękować naszym sponsorom i partnerom – Wojewódzkiemu Funduszowi Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, firmie Proglikemia, oficjalnemu dystrybutorowi Dexcom w Polsce, firmie Energopomiar sp. z o.o. z Gliwic, sklepowi Diabetyk24.pl, firmie Ascensia Diabetes Care Polska, które ułatwiły nam organizację i wsparły nasza działalność. Wasza hojność i wsparcie sprawiły, że nasze marzenia stały się rzeczywistością.

Mamy nadzieję, że te wakacje były dla naszych Słodziaków nie tylko czasem zabawy, ale także czasem budowania i odkrywania swoich mocnych stron i nabierania pewności siebie.

Teraz nadszedł czas pożegnania, ale wiemy, że te wspomnienia i więzi, które stworzyliśmy, pozostaną z nami na długo.

Do zobaczenia na kolejnej niezwykłej przygodzie!

Pomagają nam:

Wyjazd współfinansowany przez WFOŚiGW w Katowicach

PARTNER:

POMAGAJĄ NAM:

CONTOUR PLUS ONE Ascencia Diabetes Solutions
Skip to content