Zalibrowani 2017. Drugi sezon rozpoczęty!


WFOŚ w Katowicach

Wyjazd współfinansowany przez WFOŚiGW Katowice

FreeStyle Libre

Uczestnicy Turnusu bezpłatnie testują system FreeStyle Libre dzięki darowiźnie Abbott Laboratories Poland sp. z o.o.

Niedziela to dzień odpoczynku, ale nie na Turnusie! Przez cały dzień trwały przygotowania do najlepszego serialu na wakacje, czyli Zalibrowani. Uczestnicy Turnusu bezpłatnie testują system FreeStyle Libre dzięki darowiźnie Abbott Laboratories Poland sp. z o.o.

Każde dziecko chore na cukrzycę po badaniach lekarskich otrzymało zestaw czytnik i sensor. To zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo i łatwość monitorowania prawie 100 młodych słodziaków.

Czas na przedstawienia naszej kadry, dzięki której pobyt jest bezpieczny a edukacja na najwyższym poziomie. Nasi lekarze dr Joanna Zarębska oraz dr Miron Chumięcki, dietetyczki Mariola Klocek i Teresa Woźnica, opiekunowie Ola Świerzy, Sylwia Nicpoń, Magda Wiktorowicz, Marzena Franke, Iwona Twardosz, Justyna Klepek, Ola Jaroń, Dominika Seńkowska, Judyta Obrzeżgiewicz, Oliwia Janota, Tomasz Pyzik, Szymon Kłoda, Bartosz Dłubis i Mateusz Molecki.

Rozpoczęliśmy tez nieustający konkurs na Zdjęcie z Librą. Efekty poznacie już niebawem. Pomimo przelotnych opadów już zaliczyliśmy pierwsze kąpiele w morzu. Woda w temperaturze bałtyckiej!

Wieczorem mielismy okazję podziwiać występ Łukasza Rostalskiego i Adraiana Janusza z grupy FreeStyle Beyond Life, którzy przyjechali do nas prosto z pokazów piłkarskich na boiskach LOTTO Ekstraklasy. Łukasz to stypendysta Drużyny MOJACUKRZYCA.PL.

Pierwszy cały dzień pobytu dopełniła dyskoteka.

 

 

 

PARTNER:

WFOŚiGW w Katowicach

POMAGAJĄ NAM:

Abbott Labolatories Poland sp. z o.o.

CONTOUR PLUS ONE Ascencia Diabetes Solutions

Zapraszamy do Dźwirzyna!!!