Zapraszamy na Warsztaty i Spotkania!

Zapraszamy do udziału w naszych projektach warsztatowych i spotkaniach edukacyjnych.

Oto terminy:

Szczegóły niebawem.

Wyjazdy weekendowe: 

  • warsztaty w Korbielowie termin od 7.12 do 9.12.2018 r. – szczegóły w osobnych informacjach

Dzień Kartofla – szczegóły KartofLove – Dzień Kartofla! Zapraszamy nad jezioro.

Warsztaty jednodniowe

Słodka Sobota to spotkanie dla dzieci z cukrzyca i ich rodzin! Poznajmy się! Wzajemnie się wspierajmy i dzielmy doświadczeniami. Udział bezpłatny!

  • warsztaty w Gliwicach, ul. Młyńska 17, sobota 29.09.18 11.00-14.00: Z czego wynika siła cukrzyka? Warsztat „Jak wzmacniać silę psychiczną?” przeprowadzi psycholog Magdalena Kuźnik. Mile widziane własne wypieki i pyszności z przepisami i przelicznikami! Nie siedź sam z cukrzycą, bo nie jesteś sam!
  • warsztaty w Gliwicach, ul. Młyńska 17, sobota 27.10.18 11.00-14.00: Jak poradzić sobie w gąszczu przepisów? Cukrzyca i prawo. Warsztat poprowadzi prawnik Aleksandra Świerzy. Mile widziane własne wypieki i pyszności z przepisami i przelicznikami! Nie siedź sam z cukrzycą, bo nie jesteś sam!
  • warsztaty w Gliwicach – sobota 24.11.2018 r. od godz. 11.00 do 15.00: Etapy rozwoju człowieka i sposoby radzenia sobie z chorobą przewlekłą. Samdzielność na każdym etapie. Warsztat poprowadzi Barbara Słomian, dyrektor Katolickiego Ośrodka Adopcyjnego i Opiekuńczego w Opolu

Prosimy o zgłaszanie się w Biurze Towarzystwa! Zapraszamy! 

Skip to content