Bieg 1 km od cukrzycy! PZU Festiwal Biegowy w Krynicy!

PZU Festiwal Biegowy i Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą znowu razem! Po raz kolejny zapraszamy do Krynicy, gdzie znów będzie głośno o cukrzycy! Odbędzie się też specjalny bieg! 11-13 września! Zaplanujcie udział w największej imprezie biegowej w Polsce!  Zapraszamy!

mapa_bieg_1kmAktywność fizyczna pełni istotną rolę w terapii cukrzycy, stanowiąc obok zbilansowanej diety uzupełnienie farmakoterapii, osoby dotknięte tą chorobą a także wszystkich chętnych, chcemy zaprosić do udziału w Biegu „1 km dalej od cukrzycy”, w niedzielę 13 września o godzinie 14.00

– 1 km to odległość, którą każdy pokona. Bez względu na to czy chce osiągnąć życiowy rezultat czy tylko być w dobrej formie. Chcemy pokazać, ze nawet najmniejsza aktywność się liczy w walce z chorobami cywilizacyjnymi. A właśnie zdrowy tryb życia może zredukować wystąpienie np. cukrzycy typu drugiego o 30 procent a w niektórych przypadkach nawet w całości – wskazuje Mariusz Masiarek z Towarzystwa Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą, które jest inicjatorem i współorganizatorem tej konkurencji 6. PZU Festiwalu Biegowego.

Zaplanujcie udział w największej imprezie biegowej w Polsce i wystartujcie w naszych koszulkach – cegiełkach! Można je zamówić w Biurze Towarzystwa.

 

Profil Festiwalu Biegowego na Facebooku https://www.facebook.com/FestiwalBiegowy
Profil Drużyny MOJACUKRZYCA.PL na Facebooku https://www.facebook.com/DruzynaMojacukrzycapl

REJESTRACJA NA BIEGI FESTIWALU BIEGOWEGO – https://www.festiwalbiegowy.pl/rejestracjaFB2015/

BIEGIEM OD CUKRZYCY W KRYNICY 2014 – RELACJA – https://www.mojacukrzyca.pl/news.php?readmore=797

Skip to content