Edukacyjnie z Mikołajem! Świąteczna Akademia w Korbielowie

Ale emocje! Ale prezenty! Ale MIKOŁAJ! Świąteczna Akademia Edukacyjna dla dzieci z cukrzycą i ich rodzin odbyła się w Korbielowie u stóp Pilska. W zimowej scenerii po raz ostatni w tym roku edukowaliśmy się i bawiliśmy w słodkim gronie.

Nie zabrakło warsztatów szkoleniowych dotyczących najważnejszych zagadnień w cukrzycy. Oprócz świetnych spotkań z diabetologiem dr Aliną Strzałą-Kłeczek na temat aktualnych wytycznych w terapii, nowych technologii oraz zaleceń żywieniowych skupiliśmy się na bardzo istotnych kwestiach, które sprawiają coraz większy problem w codzienności z cukrzycą.

Warszaty dietetyczne, które przeprowadziła dietetyczka Teresa Woźnica cieszyły się ogromnym powodzeniem. Głównym wątkiem szkolenia były kwestie związane z opanowaniem glikemii na święta oraz skuteczne wyliczanie wymienników i kalorii na codzień.

Osobną częścią edukacji były warsztaty psychologiczne przeprowadzone przez psychologa Magdalenę Kuźnik. Skuczeczna walka z codziennymi problemami rodzi wiele sytuacji stresowych i własnie na tym skupiliśmy sie podczas specjalnych ćwiczeń dla dzieci i młodzieży a także dla rodziców.

Nie zabrakło spotkania z Mikołajem oraz wycieczki w góry. Zapraszamy do obejrzenia filmu oraz galerii zdjęć.

Dziękujemy pomocnikowi Mikołaja, czyli serwisowi www.apteline.pl
FILM: MIKOŁAJ W KORBIELOWIE!

Skip to content