Gliwickie Dni Seniora

Z przyjemnością wzięliśmy udział we wspaniałej inicjatywie jaką są Gliwickie Dni Seniora. Przez cały pierwszy tydzień października w wielu miejscach na terenie miasta odbyło się kilkanaście spotkań i wydarzeń dotyczących zdrowia i urody, aktywności fizycznej i kultury. Organizatorem był Urząd Miejski w Gliwicach

Mieliśmy okazję mówić o profilaktyce cukrzycy, podczas prozdrowotnego eventu w Centrum Handlowym Gliwice. Ponadto poruszane były kwestie profilaktyki raka piersi i zdrowia psychicznego. W merytorycznym spotkaniu prowadzonym przez Annę Ginał wzięli udział Dr n. med. Michał Jarząb z Instytutu Onkologii w Gliwicach, Anna Lewicka z Fundacji Możemy Więcej oraz prezes Towarzystwa Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą.

Ponadto podczas specjalnych warsztatów przeprowadziliśmy akcję pomiar poziomu cukry we krwi i ciśnienia tętniczego. Nie zabrakło również edukacji diabetologicznej i konsultacji dietetycznej.

Dziękujemy za zaproszenie i cieszymy się, że dzięki takim akcjom możemy docierać do szerokiego grona odbiorców. Rozmów o zdrowiu nigdy za wiele.

Skip to content