HIPERTALENT – mamy kolejnych stypendystów!

No i są! Kolejni stypendyści MOJACUKRZYCA.PL – Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą Tym razem Ogólnopolski Program Stypendialny HIPERTALENT. Wybraliśmy stypendystów I edycji!

Stypendia w I edycji otrzymują:

JULIA WALCZYNA, 11 lat,  Trześń, woj. podkarpackie 

PAULINA MIERZEJEWSKA, 13 lat, Gdańsk, woj. pomorskie

LAURA CŁAPKA, 15 lat, Osiedle Poznańskie, woj. lubuskie

JOANNA KUBICA, 17 lat, Mieszkowice, woj. zachodniopomorskie

ŻANETA RYDZEWSKA, 25 lat, Ełk, woj. warmińsko-mazurskie

Kwota stypendium wynosi 500 pln.

Wpłynęło ponad 50 wniosków z całej Polski. To był bardzo trudny wybór. Z pewnością o tych osobach jeszcze usłyszycie. To co zobaczyliśmy w zgłoszeniach pokazuje jak ogromny potencjał tkwi w nas, wszystkich dla których cukrzyca stała się towarzyszką życia! Jesteśmy bardzo dumni!!jednocześnie żałujemy, że nie możemy wyróżnić większej liczby osób. Może w kolejnych edycjach!

Wszystkich utalentowanych sportowców diabetyków i zdolnych uczniów z cukrzycą zapraszamy do składania wniosków o kolejnych edycjach naszych pozostałych programów:

Ogólnopolski Program Stypendialny dla Sportowców Diabetyków Drużyna MOJACUKRZYCA.PL

Ogólnopolski Program Stypendialny dla Uczniów Diabetyków SŁODYCZ WIEDZY

HIPERTALENT to Ogólnopolski Program Stypendialny dla Diabetyków realizowany przez Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą MOJACUKRZYCA.PL 

Stypendium jest wyróżnieniem indywidualnym dla osób chorych na cukrzycę, którzy aktywnie realizują swoje pasje i uzdolnienia pomimo trudności wynikających z borykania się z poważną chorobą.Stypendium może otrzymać osoba chora na cukrzycę, która udokumentuje aktywne realizowanie swoich pasji i uzdolnień oraz osiągnięcia w tym zakresie.
WWW.MOJACUKRZYCA.PL – dobra strona cukrzycy!

hiper_03_02_01

Skip to content