Pracowite wakacje Julki Walczyny

Stypendystka Towarzystwa Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą Julia Walczyna z Trześni koło Sandomierza doskonaliła swój talent na warsztatach i koncertach z gwiazdami polskiej sceny muzycznej.

W Zakopanym Julia wystąpiła w dwóch koncertach. 8 lipca śpiewała w duecie z Kasią Klich w  koncercie z Tatrzańską Orkiestrą Klimatyczną pod batutą Adama Sztaby. Dzień później 9 lipca wystąpiła z folkowym zespołem Turnioki i Tatrzańską Orkiestrą Klimatyczną pod batutą Agnieszki Kreiner.

Wierchowe Spotkania trwały od 30 czerwca do 12 lipca. Ich zwieńniem były koncerty Andrzej Brandstatter z Przyjaciółmi. Patronat honorowy nad tegorocznymi Wierchowymi Spotkaniami objął Prezydent RP Andrzej Duda oraz Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser  Duda.

Później Julia wzięła udział w XXI Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Ciechocińskie Impresje Artystyczne”,  gdzie wyśpiewała Wyróżnienie Jury. Festiwal odbywał się od 12-07-2017 do 31-07-2017 w Ciechocinku. W Festiwalu brało udział 50 wykonawców z całej Polski oraz goście z Ukrainy.

Oto jej występ na ciechocińskiej scenie.

Gratulujemy! Jesteśmy dumni! I wierzymy, że to nie jest ostatnie słowo Julki!

Skip to content