Pomagamy w życiu z cukrzycą! KRS 0000022162

Stypendia Drużyny MOJACUKRZYCA.PL – nabór wniosków! Wydłużamy termin do końca lutego.

Rozpoczynamy nabór wniosków do 5 edycji Ogólnopolskiego Programu Stypendialnego Drużyna MOJACUKRZYCA.PL dla osób chorych na cukrzycę osiągających sukcesy sportowe.

Stypendium stanowi formę materialnej pomocy dla chorych na cukrzycę do 18 roku życia z terenu całej Polski, którzy aktywnie uczestniczą w zajęciach sportowych i pomimo trudności wynikających z borykania się z poważną chorobą osiągają wyniki sportowe.

Stypendium może otrzymać osoba chora na cukrzycę do 18 roku życia, która udokumentuje aktywne uprawianie dyscypliny sportowej oraz osiągnięcia w tym zakresie.

Kandydatów do stypendium może zgłaszać jego opiekun prawny. Zgłoszenia kandydatów przyjmowane są do 29 lutego 2024 roku.

Aby zgłosić się do Stypendium DRUŻYNY MOJACUKRZYCA.PL:

1. zapoznaj się z Regulaminem POBIERZ REGULAMIN
2. wydrukuj i wypełnij Wniosek POBIERZ WNIOSEK
3. wyślij MAILEM wypełniony Wniosek wraz z załącznikami oraz informacjami dodatkowymi oraz skanem orzeczenia o niepełnosprawności lub innego dokumentu potwierdzającego fakt choroby.

Zgłoszenia na udostępnionych formularzach prosimy przesyłać na adres biuro@mojacukrzyca.pl.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 29 lutego 2024 roku. O przyznaniu stypendiów na podstawie przesłanych zgłoszeń zdecyduje Zarząd Towarzystwa do końca marca 2024.

Powodzenia!!!!

Stypendia ufundowało: Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą

Grono fundatorów może się powiększyć… Aby dołączyć do fundatorów stypendiów prosimy o kontakt z Biurem Towarzystwa Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą – Tel. 605 331 345 lub 32 331 33 49

Skip to content