Szkolenia, zabawa i ogromne talenty!

WFOŚ w Katowicach
Wyjazd współfinansowany przez WFOŚiGW Katowice
FreeStyle Libre
Uczestnicy Turnusu bezpłatnie testują system FreeStyle Libre dzięki darowiźnie Abbott Laboratories Poland sp. z o.o.

Wtorkowy poranek nie napawał optymizmem. Deszcz i czarne chmury pokazały srogie oblicze Bałtyku. Jednak nie jest to dla nas problem. Ten czas spowolnienia turnusowego wykorzystaliśmy na pracę w grupach przed czekającym nas wieczornym spektaklem.

Ponadto odrobinę wolnego od plaży wykorzystaliśmy znów na szkolenia. Dietetyczki Mariola Klocek i Teresa Woźnica edukowały każdą grupę dzieci i młodzieży z cukrzycą. Nasz ratownik Bartek Dłubis zamienił się w instruktora boksu. Szczególnie te zajęcia spodobały się chłopcom, jednak nie brakowało również dziewcząt.

Magda Wiktorowicz uczyła kolejnych kroków tańca hip hopowego, a nasi lekarze pracowali wspólnie nad edukacją i cukrami całego Turnusu.

Nie zabrakło również pięknych prac wykonanych w ramach konkursu Karykatura Kadry. Efekty są niesamowite!

Wieczór to ogromny show, jakiego Dzwirzyno dawno nie widziało! Mam Talent i go pokażę! To hasło, które towarzyszyło nam podczas fantastycznych występów.

Zobaczyliśmy niezwykłe pokazy aktorskie, magiczne, taneczne i piłkarskie. Wyrożnienia otrzymali Oliwia, Magda i Kuba jednak absolutnym zwycięzcą był tylko jeden artysta. Serca wszystkich skradł 9-letni Kuba Partuś z Zabrza, który zaprezentował wiersz. Jego dwuminutowy występ spowodował, że poczuliśmy się jak widzowie najlepszych scena na świecie.

Skip to content