Pomagamy w życiu z cukrzycą! KRS 0000022162

Wycieczka w 6 wymiarach! Turnus w Dźwirzynie dzień po dniu – 26-27 lipca

Jak wakacje to nad Bałtyk! Po raz kolejny spotykamy się nad morzem! Dzieci i młodzież chora na cukrzycę spędza dwa tygodnie w Dźwirzynie nad Morzem Bałtyckim. Oto relacja.

26 lipca 2023

Ten dzień zaczął się niezwykłym wyzwaniem. Pani Ania Pawłowska, jedna z wychowawczyń i wielokrotna uczestniczka podobnych turnusów w Dźwirzynie zaproponowała niezwykłą zabawę edukacyjną – Escape Room Sama Słodycz!

To były niezwykłe zagadki, których rozwiązania można spokojnie zastosować w cukrzycowej codzienności. Świetny pomysł na przyswojenie niezbędnej wiedzy!

Ten dzień to także rozwiązanie naszych 12 prac Asterixa.

27 lipca 2023

Czwartek to dzień wycieczki. Rozpoczęliśmy przejazd od pobliskiego Kołobrzegu i niesamowitej przygody – wizyty w Muzeum 6D. To nie była zwykła wizyta w muzeum, ale pełne emocji i niezapomniane przeżycie, które całkowicie zmieniło nasz sposób postrzegania sztuki i rozrywki.

Muzeum 6D to miejsce, które przenosi nas w świat zaawansowanej technologii i interaktywnej rozrywki. Od samego początku, czuliśmy, że to będzie coś wyjątkowego. Już w holu przywitał nas przyjazny personel, który wytłumaczył nam, czym różni się Muzeum 6D od tradycyjnych galerii. Tutaj nie oglądamy dzieł sztuki zza szklanych szyb, ale sami stajemy się częścią dzieła!

Potem pojechaliśmy do… ale o tym w następnym wpisie.

Tymczasem kilka zdjęć.

Pomagają nam:

Wyjazd współfinansowany przez WFOŚiGW w Katowicach

PARTNER:

POMAGAJĄ NAM:

CONTOUR PLUS ONE Ascencia Diabetes Solutions
Skip to content