Pomagamy w życiu z cukrzycą! KRS 0000022162

WFOŚ dla dzieci z cukrzycą

WFOS KatowicePo raz kolejny Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Katowicach wspiera letni wypoczynek dzieci i młodzieży chorych na cukrzycę. Dzięki dofinansowaniu wakacje na turnusie rehabilitacyjnym w Dźwirzynie będą miały dodatkowe atrakcje. Nie zabraknie ekologicznych zabaw i zajęć, rozpowszechniania wiedzy o ochronie środowiska i dbania o najbliższe otoczenie.

Współpracujemy z WFOŚ w Katowicach od kilkunastu lat. – mówi Irena Guszczyńska z Towarzystwa Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą. To jeden z tych partnerów na, których zawsze możemy polegać. Dzięki ich zaangażowaniu przybywa uśmiechów na dziecięcych buziach

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach powstał w 1993 roku. Jest publiczną instytucją finansową, realizującą politykę ekologiczną województwa śląskiego. Realizując swoją misję, Fundusz zajmuje się wspieraniem działań proekologicznych podejmowanych przez administrację publiczną, przedsiębiorców, instytucje i organizacje pozarządowe oraz zarządzaniem środkami europejskimi ukierunkowanymi na ochronę środowiska i gospodarkę wodną.

 

Skip to content