Zabawy i cukry na 102 – bezpłatny e-book dla dzieci

Mamy prezent! „Zabawy i cukry na 102” BEZPŁATNY e-Book dla małych diabetyków i ich rodziców. BAJKI, ZAGADKI, OPOWIADANIA, WIERSZYKI + W PREZENCIE: KOLOROWANKI!!!
Patronami są MOJACUKRZYCA.PL – Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą oraz Instytut Diabetologii Wydawcą jest Apteline.pl
Aby ułatwić Wam wprowadzenie Waszego słodziaka – tego najmłodszego i tego nieco starszego – w świat cukrzycy, przygotowaliśmy pakiet słodkich tekstów: wierszyków, zagadek, bajeczek i opowiadań. Przeniesienie choroby do odległego królestwa króla Cukrzyka Pierwszego pozwala dziecku spojrzeć na nią z zaciekawieniem, ale też z potrzebnym dystansem. Osadzenie problemu w świecie dziecka – w bajkach, rymowankach i obrazkach – sprawia, że najmłodszym łatwiej zrozumieć i zaakceptować swoją słodko-gorzką przypadłość. Każdy z prezentowanych w naszym e-booku tekstów to też okazja do rozmowy z dzieckiem. Rozmowy, która da mu szansę powiedzieć nie tylko, co wie na temat cukrzycy, ale też — jak się z nią czuje. Rozmawiajcie! Powodzenia!
Publikację można pobrać klikając tu Zabawy i cukry na 102
Skip to content