Dźwirzyno Olimpic City


To był niesamowity dzień! Jak zmienić małą nadmorską miejscowość w centrum wydarzeń? Jest na to sposób! Tylko z MOJACUKRZYCA.PL i Free Style Libre.

Wszystko zaczęło się jeszcze w niedzielę, kiedy to rozpoczeliśmy „librowanie”.

FreeStyle Libre
Uczestnicy Turnusu bezpłatnie testują system FreeStyle Libre dzięki darowiźnie Abbott Laboratories Poland sp. z o.o.

W ramach naszych działań służących umożliwianiu, wprowadzaniu i udostępnianiu nowości służących poprawie prowadzenia cukrzycy i w efekcie poprawie wyników samokontroli uczestnicy Turnusu Edukacyjno-Rehabilitacyjnego dla dzieci i młodzieży z cukrzycą w Dźwirzynie otrzymali możliwość bezpłatnego użytkowania najnowszego sytemu do monitorowania glikemii flash FreeStyle Libre! 

Było to możliwe dzięki darowiźnie na rzecz Towarzystwa Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą przekazanej przez Abbott Laboratories Poland sp. z o.o. 

To jednak nie koniec! Free Style Libre Olimpic City to wspólna akcja adukacyjna, dzięki któej udało się przekazac sporą dawkę wiedzy na temat nowoczesnej samokontroli oraz roli aktywności fizycznej w prowadzeniu cukrzycy.

Całodzienne gry i zabawy w postaci wymyślnych konkurencji na różnych bazach, m. in. z budowanie ogromnej wieży z klocków, zbijaniem rzeźb z drewna, pojawianiem skarbów czy chodzeniu po równoważni i tańcu na czas , pozwoliły nam aktynie spędzić czas.

Na koniec dnia pojawiła się niesamowita atrakcja. Ogromny tor do skimboardu oraz mega bańki no i oczywiści dyplomy i upominki na koniec zabawy!

Jak było zobaczcie poniżej. Dziękujemy za współpracę przy realizacji wydarzenia firmie Abbott Laboratories Poland sp. z o.o.  dystrybutorowi sytemu Free Style Libre.