EKO odpoczynek w Fabryce

WFOŚ w Katowicach
Wyjazd współfinansowany przez WFOŚiGW Katowice
FreeStyle Libre
Uczestnicy Turnusu bezpłatnie testują system FreeStyle Libre dzięki darowiźnie Abbott Laboratories Poland sp. z o.o.

Zawsze trzeba znaleźć czas na regenerację szczególnie jeśli jesteśmy na morzem a pogoda na dopisuje.

Swoją drogą własnie pod względem pogody nie mamy co narzekać, bowiem Od naszej wizyty w Międzyzdrojach pogodowo w Dźwirzynie bez zarzutu! To wszystko podobno zasługa Woja Mściwoja, który zawarł pogodowy pakt z Wikingami. Tak głosi turnusowa legenda…

Niezwykle ważne zadanie jednak nie mogło zostać bez wykonania. Zawsze jesteśmy ekologiczni i wskazujemy na konieczność segregowania i przetwarzania śmieci. Symbolem tego jest nasza akcja EKO. Zbieramy puste opakowania plastikowe, a następnie zamieniamy je w rzeczy zupełnie inne. Symbolizuje to możliwość ponownego wykorzystania i wytwarzania kolejnych rzeczy z pozornie bezużytecznych śmieci. W tym roku powstało 7 sympatycznych stworów o jeszcze przyjemniejszych imionach.

Uczestnicy jednak nie próżnowali. To prawdziwe wulkany energii! Część z niej zamieniają w artystyczne wizje w naszym projekcie Fabryka Dźwięków. Efekty poznamy już niedługo… ale z przecieków z naszego studia pod dowództwem Sebastiana Seb Polkowskiego i Fundacji Melodie Miasta, producenta muzycznego i rapera już wiadomo, ze szykują się nieźle kawałki.

Nasz ośrodek to również świetna baza do aktywności sportowej, dlatego boisko do siatkówki tętni życiem do późnego wieczora. Nie inaczej jest na boisku do piłki nożnej, gdzie królują emocje nie mniejsze niż na Euro oraz na korcie tenisowym, który chwilami przypomina areny największych wydarzeń sportowych. Boisko do koszykówki także cieszy się powodzeniem!

Jak dobrze radzić sobie z glikemią? Nie sztuka zjeść. Prawdziwa sztuka to wyliczyć, podać insulinę, zjeść, spalić aktywnością 🚴 i mieć dobry poziom cukru!!! I tego uczymy na Turnusie!

PARTNER:

WFOŚiGW w Katowicach

POMAGAJĄ NAM:

Abbott Labolatories Poland sp. z o.o.

Accu-Chek Polfa TarchominCONTOUR PLUS ONE Ascencia Diabetes Solutions

Skip to content