Świąteczna Akademia zaprasza! Dzieci, młodzież, rodziców!

Kontynuujemy cykl warsztatów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży chorych na cukrzycę. Tym razem zapraszamy na zajęcia w naszej Grudniowej Akademii Świątecznej. To ostatni wyjazd w tym roku!

Spotkanie odbędzie się u stóp Pilska, w Korbielowie od 6 do 8 grudnia. Ideą przyświecającą naszej Grudniowej Akademii jest reedukacja w najważniejszych kwestiach dotyczących prowadzenia i terapii cukrzycy poprzez zajęcia szkoleniowe, ruchowe i rekreacyjne. Niewątpliwą atrakcją będzie możliwość nielimitowanego korzystania z basenu Pilśnianka w przerwach pomiędzy zajęciami! Dla amatorów narciarstwa, przy sprzyjających warunkach są również dostępne okoliczne trasy.

W programie m.in. uroczysta świąteczna kolacja. Przygotowane własnoręcznie i przywiezione do Korbielowa potrawy wigilijne mile widziane!

W ciągu trzech grudniowych dni będziemy gościć w Kompleksie Wypoczynkowym z PILSKO-JONTEK Korbielów – www.pilsko.org.  Wyjazd rozpoczyna się w piątek kolacją a kończy w niedzielę po obiedzie.

GRUDNIOWA AKADEMIA ŚWIĄTECZNA

w terminie 06.12-08.12.2019

Zapisy do 20.11.2019 w Biurze Towarzystwa lub pod numerem 32 331 33 49, 605 331 345. Ilość miejsc ograniczona.

Odpłatność od osoby 230 pln – pobyt od piątku
DLA POSIADACZY WAŻNEJ KARTY CZŁONKOWSKIEJ TOWARZYSTWA 20% UPUSTU – 190 pln

Możliwy wariant: pobyt od soboty: 160 pln.
DLA POSIADACZY WAŻNEJ KARTY CZŁONKOWSKIEJ TOWARZYSTWA 20% UPUSTU – 130 pln

Uprzejmie prosimy o dokonanie wpłat w nieprzekraczalnym terminie do 25 listopada! Nie dokonanie wpłaty w terminie spowoduje przesunięcie na listę rezerwową!

Akademia zaczyna się kolacją o godz. 18.30 a w ośrodku można pojawić się najwcześniej o godz. 15.00

Zobacz: Warsztaty Edukacyjne Towarzystwa Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą

Skip to content