Pomagamy w życiu z cukrzycą! KRS 0000022162

HIPERTALENT Stypendia dla Diabetyków

hiper_04

HIPERTALENT to Ogólnopolski Program Stypendialny dla Diabetyków realizowany przez Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą.

Stypendia w I edycji otrzymują:

JULIA WALCZYNA
11 lat,  Trześń, woj. podkarpackie 

PAULINA MIERZEJEWSKA,
13 lat, Gdańsk, woj. pomorskie

LAURA CŁAPKA
15 lat, Osiedle Poznańskie, woj. lubuskie

JOANNA KUBICA
17 lat, Mieszkowice, woj. zachodniopomorskie

ŻANETA RYDZEWSKA
25 lat, Ełk, woj. warmińsko-mazurskie

Kwota stypendium wynosi 500 pln.

Wpłynęło ponad 50 wniosków z całej Polski. To był bardzo trudny wybór. Z pewnością o tych osobach jeszcze usłyszycie. To co zobaczyliśmy w zgłoszeniach pokazuje jak ogromny potencjał tkwi w nas, wszystkich dla których cukrzyca stała się towarzyszką życia! Jesteśmy bardzo dumni!!jednocześnie żałujemy, że nie możemy wyróżnić większej liczby osób. Może w kolejnych edycjach!

Wszystkich utalentowanych sportowców diabetyków i zdolnych uczniów z cukrzycą zapraszamy do składania wniosków o kolejnych edycjach naszych pozostałych programów:

Ogólnopolski Program Stypendialny dla Sportowców Diabetyków Drużyna MOJACUKRZYCA.PL

Ogólnopolski Program Stypendialny dla Uczniów Diabetyków SŁODYCZ WIEDZY

Stypendium jest wyróżnieniem indywidualnym dla osób chorych na cukrzycę, którzy aktywnie realizują swoje pasje i uzdolnienia pomimo trudności wynikających z borykania się z poważną chorobą.

Stypendium może otrzymać osoba chora na cukrzycę, która udokumentuje aktywne realizowanie swoich pasji i uzdolnień oraz osiągnięcia w tym zakresie.

Kandydatów do stypendium może zgłaszać zainteresowany kandydat lub jego opiekun prawny (w przypadku dzieci do 18 roku życia). Zgłoszenia kandydatów były przyjmowane  do 29 lutego 2016.

ZAPRASZAMY TEŻ NA STRONĘ PROGRAMU: www.hipertalent.mojacukrzyca.pl

Aby zgłosić się do Ogólnopolskiego Programu Stypendialnego HIPERTALENT:

1. zapoznaj się z Regulaminem POBIERZ REGULAMIN
2. wypełnij Wniosek POBIERZ WNIOSEK
3. wyślij wypełniony Wniosek wraz z niezbędnymi załącznikami i potwierdzeniem choroby np. kopią orzeczenia o niepełnosprawności czy wypisem ze szpitala lub poradni.

Zgłoszenia na udostępnionych formularzach prosimy przesyłać do Biura Towarzystwa Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą, ul. Młyńska 17, 44-100 Gliwice.

Dodatkowo formularz zgłoszeniowy musi zawierać załączniki w formach: grafika, film, zdjęcie, nagranie, rysunek itp. Bez wspomnianych załączników wniosek nie będzie rozpatrywany.

POWODZENIA!

Skip to content