Pomagamy w życiu z cukrzycą! KRS 0000022162

Jubileusz z Mikołajem!

Mikołajową Akademia MOJACUKRZYCA.PL już za nami. Była bardzo wyjątkowa, bo połączona z balem z okazji 25-lecia Towarzystwa Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą.

Była wyjątkowa, bo połączona z balem z okazji 25-lecia Towarzystwa Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą. Po długiej przerwie spowodowanej pandemią mogliśmy zobaczyć się na żywo, porozmawiać, po prostu pobyć razem z czego bardzo wszyscy się ucieszyliśmy. Było nas mniej niż w zeszłych latach ale sytuacja covidowa nie wszystkim umożliwiła przyjazd.

Bardzo się cieszymy że nasze spotkanie wreszcie się odbyło!

W ramach programu Mikołajowej Akademii odbyło się spotkanie z Teresą Benbenek-Klupa bardzo otwartą i pełną entuzjazmu osobą, rodzice mieli okazję posłuchać i porozmawiać o problemach związanych z dorastaniem dzieci i cukrzycy. Spotkanie miało tytuł „Cukrzyca też dorasta”

Rodzice byli pod wrażeniem otwartości i szczerości z jaką pani Teresa mówiła o chorobie i wzajemnych relacjach które zmieniają się wraz z wiekiem i stażem w chorobie. Do dyspozycji rodziców byli także nasi młodzi-dorośli diabetycy, którzy chętnie dzielili się swoimi doświadczeniami z dorastania z choroba przewlekłą.

Dla najmłodszych najważniejsze było oczywiście spotkanie z Mikołajem, Diabłem i Reniferami – były prezenty, występy i mnóstwo radości.

A w sobotni wieczór zgromadziliśmy się wspólnie wokół wspaniałego i smacznego tortu z okazji naszego 25-lecia. 

Było rodzinnie i urodzinowo, królowały przeboje lat 90-tych.

Bardzo Wam dziękujemy że jesteście z nami już 25 lat, bez Was wszystko co robimy nie miałoby sensu.

Pogoda jak zwykle dopisała i nawet udało się wybrać na rodzinny spacer po ośnieżonym stoku.

Dziękujemy firmie Ascensia Diabetes Care Poland Sp.z o.o. za wsparcie pracy świętego Mikołaja!

Oto zdjęcia i filmiki.

Gitarowa solówka Igora Pędrasia.
Kankan w wykonaniu najstarszych podopiecznych!
Skip to content