Pomagamy w życiu z cukrzycą! KRS 0000022162

Kolorowy zawrót głowy i rejs! Turnus w Dźwirzynie dzień po dniu – 2/3 sierpnia

Dzieci i młodzież z cukrzycą wypoczywają nad Bałtykiem na kolejnym Turnusie Rehabilitacyjno-Edukacyjnym organizowanym przez Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą w Dźwirzynie. Oto kolejna kartka z kalendarza pobytu.

2 sierpnia 2023

W wakacyjną środę mieliśmy niezwykłą przyjemność spędzenia dnia w magicznym świecie parku rozrywki Pomerania, gdzie każdy krok to nowa przygoda i kolorowy zawrót głowy! To był dzień pełen emocji, śmiechu i niezapomnianych chwil.

Karuzele, budzący respekt i ogromne emocje Młot, elektryczne samochodziki to tylko niektóre z atrakcji. To był wyjątkowy dzień. Atmosfera była naszpikowana radosnymi głosami, muzyką i uśmiechami na twarzach.

3 sierpnia 2023

Pogoda nie sprzyja plażowaniu ani rejsom morskim. Jednak nawet tak niesprzyjające warunki atmosferyczne nie powstrzymały przed kolejną przygodą. Położenie Dźwirzyna jest niezwykłe. To nie tylko nadmorska miejscowość z pięknymi plażami, ale również miejsce gdzie na drugim końcu miejscowości jest spore jezioro Resko Przymorskie. I właśnie ta atrakcja przyrody stała się miejscem katamaranowej wycieczki naszej wesołej, słodkiej ekipy.

Pomagają nam:

Wyjazd współfinansowany przez WFOŚiGW w Katowicach

PARTNER:

POMAGAJĄ NAM:

CONTOUR PLUS ONE Ascencia Diabetes Solutions
Skip to content