Zimowo, smacznie, świątecznie i nastrojowo

Zima, słońce i rozśpiewana, świąteczna atmosfera, czyli kolejna grudniowa edycja warsztatów w gościnnym Jontku w Korbielowie.

Tym razem spotkaliśmy się w ponad stuosobowym gronie przyjaciół i spędziliśmy wspólnie trzy „ciepłe” dni.

Jak zwykle odwiedzili nas szacowni goście: Mikołaj zjechał z Pilska prosto do Jontka, diabeł pojawił się znienacka i oczywiście dopisali goście specjalni: Damian Kordas, nasz człowiek w wielkim świecie Masterchefa oraz Teresa Bembenek-Klupa i dr Bartosz Matejko.

Na najmłodszych i tych trochę starszych czekały niezliczone atrakcje, mikołajowe prezenty, wspólne kolędowanie oraz projektowanie i wykonanie swoich autorskich drzewek choinkowych.Zzabawa fantastyczna a i emocje niemałe.

Jednocześnie świetna słoneczna aura zachęcała spacerów oraz korzystania ze stoków narciarskich świetnie przygotowanych do jazdy a kto nie szusuje ten mógł pływać do woli w jontkowym basenie.

W sobotę odbyła się wspólna kolacja wigilijna, nie brakowało domowych przysmaków przygotowanych przez naszych uczestników i ciepłej bardzo rodzinnej świątecznej atmosfery, która udzieliła się wszystkim i mamy nadzieję przeniosła nas płynnie do świętowania w gronie najbliższych w domowej atmosferze czego serdecznie wszystkim życzymy.

Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą

MOJACUKRZYCA.PL – dobra strona cukrzycy!

Oto kilka filmów i zdjęć w naszej Galerii. Oraz specjalny świąteczny klip z pastorałką.


Skip to content