Pomagamy w życiu z cukrzycą! KRS 0000022162

Morze, wakacje, słońce! To nas zachwyca! I MOJACUKRZYCA!

WFOŚ w Katowicach
Wyjazd współfinansowany przez WFOŚiGW Katowice

Ponad stuosobowa słodka ekipa opanowała Dźwirzyno! Trwa kolejny turnus edukacyjno-rehabilitacyjny MOJACUKRZYCA.PL Towarzystwa Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą.

Na dźwirzyńskie plaże dotarli uczestnicy z różnych stron Polski. Największa grupa podróżowała z południa pociągiem. W tym roku byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni obsługą PKP Intercity. Komfortowe wagony, miła załoga i upominek dla każdego. Taka podróż to jest to!

Spotkaliśmy sie w sobotni wieczór w Ośrodku Ania w Dźwirzynie. WYglada na to, że sobotnie słońce, którym powitało nas morze było zapowiedzią pogody jaka czeka nas w tym roku. Tak jeszcze nie było. Wszystkie prognozy sa takie same – słońce, słońce, słońce!!! Bardzo nas to cieszy.

Pierwsza kolacja, rozpakowywanie bagaży i powitanie z morzem. Jesteśmy!!!

W niedzielę mieliśmy okazję rozpoczać plażowanie. Nasz ratownik Bartek od rana dzielnie przygotowywał miejsce na plaży, tak aby bezpiecznie korzystać z uroków wyjątkowo ciepłego Baltyku. W tym roku woda miejscami sięga 21 stopni.

FreeStyle Libre
Uczestnicy Turnusu bezpłatnie testują system FreeStyle Libre dzięki darowiźnie Abbott Laboratories Poland sp. z o.o.

Niedziela to jednak dzień odpoczynku. I to on królował podczas Turnusu, nie zabrało również integracji, zabaw i gier, które spowodowały, iż wszyscy poczuli sie jak w zgranej ekipie. Pierwszy dzień to także dzień badań lekarskich. Każdy uczetnik otrzymał zestaw FreeStyle Libre do monitorowania poziomu glukozy we krwi. Wszystko to dzięki naszemu Partnerowy Abbott Labolatories Poland. DZIĘKUJEMY!

 

PARTNER:

WFOŚiGW w Katowicach

POMAGAJĄ NAM:

Abbott Labolatories Poland sp. z o.o.

CONTOUR PLUS ONE Ascencia Diabetes Solutions

 

Skip to content