Piramida zdrowia – Zdrowo jem, jestem aktywny. Zapisy dla szkół.


Serdecznie zapraszamy  szkoły podstawowe województwa śląskiego do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach  VIII edycji programu – „Zdrowo jem, jestem aktywny.” realizowanego przez Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą już po raz piąty we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego tym razem pod hasłem „Piramida zdrowia – Zdrowo jem, jestem aktywny”. 

Projekt jest realizowany w ramach zadania z zakresu zdrowia publicznego w 2019 roku Województwa Śląskiego pt. „Wsparcie działań promujących zdrowie z zakresu: profilaktyki otyłości i nadwagi, profilaktyki chorób płuc ze szczególnym uwzględnieniem profilaktyki antynikotynowej oraz zagrożeń jakie niesie dla zdrowia zanieczyszczone powietrze”

Warsztaty będą prowadzone od 16 .09.2019 r. do 31.10.2019 r.  dla uczniów klas trzecich i czwartych szkół podstawowych w wybranych placówkach, które dokonają zgłoszenia mailowego na adres biuro@mojacukrzyca.pl lub telefonicznego pod nr 32 331 33 49 lub 605 331 345. Decyduje kolejność zgłoszeń.