Rowerowa akademia rozpoczęta! CzAR 2016!

Pierwsze koty za płoty! Słodka rowerowa wycieczka zaliczona! W ten sposób rozpoczęliśmy kolejny cykl imprez dla aktywnych, zarówno tych świadomych jak i tych, którzy jeszcze o tym nie wiedzą. Niech nasza trasa 20 km po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej stanie się zachętą i motywacją dla innych diabetyków!

czar_01Nie warto siedzieć bezczynnie! Udowodnili to uczestnicy Czerwcowej Akademii Rowerowej. Trasa została opracowana przez Anastazję i Rafała Pędrasiów, którzy sami dali przykład pełnego profesjonalizmu przyjeżdżając do naszej bazy w Żarkach Letnisko na rowerach. W sumie pokonali aż 72 km!!!

Pozostali uczestnicy dojechali na czterech kołach by szybko zamienić je na dwa… Malownicza trasa rajdu rowerowego przebiegała przez szklaki w Żarkach Letnisko oraz wokół Zalewu Poraj. Pogoda nas rozpieszczała, nie było upału a burz udało się uniknąć!

Nie zabrakło postojów na grupowe pomiary i uzupełnienie węglowodanów. Najważniejsze były jednak uśmiech i wspólne planowanie kolejnych tras! Zapraszamy! Informacje o kolejnych imprezach na naszej stronie mojacukrzyca.pl  i na profilach na Facebooku!

 

czar_01

Skip to content