Stypendia sportowe – II Edycja

Rozpoczynamy nabór wniosków na stypendium sportowe dla osób chorych na cukrzycę w ramach programu Drużyna MOJACUKRZYCA.PL.

Stypendium stanowi formę materialnej pomocy dla chorych na cukrzycę z terenu całej Polski, którzy aktywnie uczestniczą w zajęciach sportowych i pomimo trudności wynikających z borykania się z poważną chorobą osiągają wyniki sportowe.

Stypendium może otrzymać osoba chora na cukrzycę, która udokumentuje aktywne uprawianie dyscypliny sportowej oraz osiągnięcia w tym zakresie.

Kandydatów do stypendium może zgłaszać zainteresowany kandydat lub jego opiekun prawny (w przypadku dzieci do 18 roku życia). Zgłoszenia kandydatów przyjmowane są do 31 lipca bieżącego roku.

Aby zgłosić się do Stypendium DRUŻYNY MOJACUKRZYCA.PL:

1. zapoznaj się z Regulaminem POBIERZ REGULAMIN
2. wydrukuj i wypełnij Wniosek POBIERZ WNIOSEK
3. wyślij wypełniony Wniosek wraz z załącznikami oraz informacjami dodatkowymi.

Zgłoszenia na udostępnionych formularzach prosimy przesyłać do Biura Towarzystwa Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą, ul. Młyńska 17, 44-100 Gliwice.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 31 lipca bieżącego roku. O przyznaniu stypendiów na podstawie przesłanych zgłoszeń zdecyduje Zarząd Towarzystwa do końca sierpnia.

Powodzenia!!!!

accuchek_03 sw_rdlp_160logo_160_

Skip to content