Pomagamy w życiu z cukrzycą! KRS 0000022162

Stypendia Drużyny MOJACUKRZYCA.PL. Nabór wniosków.

logo_160_Rozpoczynamy nabór wniosków na stypendium sportowe dla osób chorych na cukrzycę w ramach 3 edycji programu Drużyna MOJACUKRZYCA.PL.

Stypendium stanowi formę materialnej pomocy dla chorych na cukrzycę z terenu całej Polski, którzy aktywnie uczestniczą w zajęciach sportowych i pomimo trudności wynikających z borykania się z poważną chorobą osiągają wyniki sportowe.

Stypendium może otrzymać osoba chora na cukrzycę, która udokumentuje aktywne uprawianie dyscypliny sportowej oraz osiągnięcia w tym zakresie.

Kandydatów do stypendium może zgłaszać zainteresowany kandydat lub jego opiekun prawny (w przypadku dzieci do 18 roku życia). Zgłoszenia kandydatów przyjmowane są do 31 lipca bieżącego roku.

Aby zgłosić się do Stypendium DRUŻYNY MOJACUKRZYCA.PL:

1. zapoznaj się z Regulaminem POBIERZ REGULAMIN
2. wydrukuj i wypełnij Wniosek POBIERZ WNIOSEK
3. wyślij wypełniony Wniosek wraz z załącznikami oraz informacjami dodatkowymi.

Zgłoszenia na udostępnionych formularzach prosimy przesyłać do Biura Towarzystwa Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą, ul. Młyńska 17, 44-100 Gliwice.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 31 lipca bieżącego roku. O przyznaniu stypendiów na podstawie przesłanych zgłoszeń zdecyduje Zarząd Towarzystwa do końca sierpnia.

ZAPRASZAMY NA STRONĘ! DRUŻYNA.MOJACUKRZYCA.PL !!!!!

Powodzenia!!!!

PARTNER PROGRAMU:
logo_ptd

slider_batfuns_01

Skip to content