Pomagamy w życiu z cukrzycą! KRS 0000022162

Turnus Dźwirzyno 2024: sztafeta biegowa i park rozrywki

Wakacyjny turnus powoli zbliża się do końca. Pięćdziesięciosobowa grupa wypoczywa i edukuje się w Dźwirzynie podczas dwutygodniowego pobytu zorganizowanego przez Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą. Każdy dzień daje powód do radości. Nie zapominajmy również o aktywności fizycznej.

Sztafeta biegowa EKIDEN 2024. Biegamy z cukrzycą!

To już taka nasza tradycja. Od wielu lat podczas wakacyjnego turnusu edukacyjno-rehabilitacyjnego dla dzieci i młodzieży z cukrzycą organizujemy na plaży w Dźwirzynie mini trasę biegową. Dystanse były różne od 5 kilometrów aż po trasę półmaratonu. Idea jest co roku taka sama. Sztafeta młodych biegaczy podając sobie flagę MOJACUKRZYCA.PL pokonuje określony dystans. W tym roku 20 zawodników pokonało 10 km w 25 minut!

Biegaczy dopingowali kibice a nawet nasz czworonożny przyjaciel Gienek! Wielkie brawa za wspaniałe zaangażowanie i promocję aktywności fizycznej! Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal.

Wizyta w parku rozrywki „Pomerania”

Pomimo pochmurnego nieba temperatura nad morzem w tym roku jest całkiem niezła. Jeden dzień postanowiliśmy spędzić w okolicach Kołobrzegu, by korzystać z atrakcji Fun Parku Pomerania. Karuzele, sale zabaw, osada wikingów i trampoliny dla każdego sprawiły, że godziny mijały bardzo szybko. I nawet nie zauważyliśmy, że dzień skłaniał się już kunkoncowi. Było cudownie.

Nad bezpieczeństwem uczestników czuwała wykwalifikowana i doświadczona kadra, a poziomy cukrów pomagał monitorować nowoczesny system CGM – Dexcom One. Dziękujemy firmie Proglikemia za możliwość wyposażenia naszych uczestników w te zestawy.

Pomaga nam:

Wyjazd współfinansowany przez WFOŚiGW w Katowicach

PARTNER:

POMAGAJĄ NAM:

CONTOUR PLUS ONE Ascencia Diabetes Solutions
Skip to content