Pomagamy w życiu z cukrzycą! KRS 0000022162

Zaproszenie do Kaniowa!

Zapraszamy na spotkanie do Kaniowa koło Bielska Białej.! Klubowe Mistrzostwa Europy w Kajak Polo. Weźmie w nich udział Marta Bokun reprezentantka Polski i stypendystka Drużyny MOJACUKRZYCA.PL ! KIBICUJMY RAZEM. Tym razem będzie grała w swojej klubowym zespole MOSW Choszczno.

marta_bokun_essen_01

 

To już w ten weekend, 19 i 20 września, w Ośrodku Rekreacji i Sportów Wodnych w Kaniowie rywalizować będą o tytuł najlepszej klubowej drużyny w Europie zawodnicy uprawiający piłkę wodną w kajakach, bowiem odbędą się tutaj Klubowe Mistrzostwa Europy w Kajak Polo, czyli taki odpowiednik piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Warto przyjechać do ORiSW w Kaniowie i zobaczyć najlepsze zawodniczki i zawodników w Europie uprawiających tą dyscyplinę sportu. W sumie w Klubowych Mistrzostwach Europy wystąpi 21 zespołów z 11 krajów.

Mecze eliminacyjne rozgrywane będą od godziny 8 w sobotę do godz. 19, a półfinały, finały i dekoracja drużyn odbędą się w niedzielę. W niedzielę początek również o godz. 8, finały od godz. 14.40 – kobiety, 15.20 – mężczyźni, dekoracja około godz. 16.

Klubowe Mistrzostwa Europy rozgrywane są co roku i w ubiegłym roku odbyły się we francuskiej miejscowości ST. Omer. W imprezie wzięły wówczas udział 22 drużyny z 9 państw.

Tak wyglądały Mistrzostwa Polski w Kajak Polo w 2015 roku:

 plakat_kajak

Skip to content