Dar Serca dla… MOJACUKRZYCA.PL! Akcja ORLEN WARSAW MATRATHON!

Podczas ORLEN Warsaw Marahon i Narodowego Święta Biegania w Warszawie 23 kwietnia można wspierać dzieci i młodzież chore na cukrzycę! Biegacze wybierają cel na który organizatorzy przekażą fundusze. Wśród zaproszonych beneficjentów jest Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą i nasz ogólnopolski program stypendialny Drużyna MOJACUKRZYCA.PL.

Jeśli macie znajomych, którzy biegną zarówno w Maratonie jak i w Biegu na 10 km prosimy o przekazanie tej informacji!!! Jeśli sami pobiegniecie prosimy o wsparcie!

Jak wesprzeć nasz cel?

Jeśli jesteś zarejestrowany:

  1. Zaloguj się na swoje konto na stronie www.orlenmarathon.pl
  2. W Panelu Zawodnika wybierz cel: Dar serca dla Drużyny MOJACUKRZYCA.PL
  3. Zaakceptuj regulamin projektu „Dar serca dla…”
  4. Pobiegnij do mety!

Jeśli będziesz rejestrował się w dniu zawodów:

  1. Przy rejestracji wybierz cel: Dar serca dla Drużyny MOJACUKRZYCA.PL
  2. Zaakceptuj regulamin projektu „Dar serca dla…”
  3. Pobiegnij do mety!

Jeśli wybierzesz  cel Dar serca dla Drużyny MOJACUKRZYCA.PL zostaniesz oznaczony kolorem i dedykowaną naklejką. Naklejkę w odpowiednim kolorze przed biegiem naklej na numerze startowym, tak by nie zasłaniała Twojego numeru.

Udział w projekcie „Dar serca dla…” jest dobrowolny i nie wiąże się z żadnymi opłatami. Uczestnik, który pobiegnie dla wybranej przez siebie organizacji i ukończy bieg, powiększy liczbę zawodników danej organizacji i wspólnie z nimi zwiększy szanse na otrzymanie przez nią wsparcia finansowego. Osoby, które nie ukończą biegu, na wybranym przez siebie dystansie, nie są uwzględniane przez organizatora przy zliczaniu łącznej sumy zawodników, którzy wsparli daną organizację i jej cel.

Skip to content