Drużyna MOJACUKRZYCA.PL. Stypendia IV edycji przyznane!

Prezentujemy listę stypendystów Ogólnopolskiego Programu Stypendialnego dla sportowców diabetyków Drużyna MOJACUKRZYCA.PL  edycja IV 2020r.

W tegorocznej edycji przyznaliśmy cztery stypendia sportowe dla dzieci i młodzieży zmagających się z cukrzycą na co dzień a jednocześnie osiągających bardzo dobre wyniki w swoich dyscyplinach sportowych zarówno na poziomie szkolnym jak i ogólnopolskim a nawet na arenie międzynarodowej.

Oto lista stypendystów:

Stypendia w wysokości 500 PLN otrzymują:

Bartosz Grzywiński – 9 lat woj. kujawsko -pomorskie

Pływak, osiągający bardzo dobre wyniki w ogólnopolskich a także międzynarodowych zawodach pływackich oraz należący do Klubu Sportów Walki „WŁOCŁAWEK” z osiągnięciami medalowymi.

Julia Cymbalista – 14 lat woj. dolnośląskie

Lekkoatletka, (biegi, skok w dal, skok wzwyż) osiągająca wysokie lokaty w lekkoatletycznych zawodach sportowych na terenie kraju a także na międzynarodowych mityngach lekkoatletycznych.

Marcin Lisiecki – 17 lat woj. zachodniopomorskie

Sztuki walki, Brazylijskie Jiu Jitsu srebrny medalista Mistrzostw Polski do lat 18, oraz srebrny medalista w zawodach Pucharu Europy w Holandii.

Jakub Pomykała – 16 lat woj. śląskie

Piłka nożna, osiągnięcia na szczeblu lokalnym oraz na międzynarodowym turnieju trampkarzy. Zawodnik Zagłębia Sosnowiec i Drużyny MOJACUKRZYCA.PL

Stypendia są jednorazowe. Stypendystów prosimy o kontakt z Biurem Towarzystwa.

GRATULUJEMY! JESTEŚMY DUMNI!
WWW.MOJACUKRZYCA.PL – dobra strona cukrzycy!

Partnerem IV edycji Ogólnopolskiego Programu Stypendialnego Drużyna MOJACUKRZYCA.PL jest Ascensia DIabetes Care Poland sp. z o.o.

Skip to content