Marcowe Spotkanie Diabetyków 18+ w Istebnej

Marcowe Spotkanie Diabetyków 18+Pierwsze spotkanie diabetyków 18+ dobiegło końca. Wszyscy jego uczestnicy wyjeżdżali do domów z równie ciężkim sercem, co ja. – wspomina Ola Świerzy z Katowic. Spotkania Diabetyków to cykl przeznaczony dla chorych na cukrzycę i ich przyjaciół, którzy ukończyli 18 lat. Nie przewidujemy górnej granicy uczestnictwa. To spotkania, które mają na celu wsparcie w chorobie, wymianę doświadczeń i relaks w przyjaznym gronie.

Podczas tych trzech dni miałam okazję nie tylko spotkać przyjaciół, z którymi nie widziałam się od bardzo dawna, ale i poznać nowych ludzi, którzy jak zwykle nie zawiedli – bo aura, którą roztacza wokół siebie działalność Towarzystwa MOJACUKRZYCA.PL powoduje, że przyciąga ono samych ludzi „z iskrą”, z którymi nie sposób się nudzić.

Rozmowy z ludźmi, którzy na co dzień mają te same, choćby najdrobniejsze, problemy z cukrzycą jest bardzo odświeżającym doświadczeniem, dającym poczucie ze to przecież tylko cukrzyca.

Choć zdecydowanie nie wróciłam wyspana to ten weekend spowodował, ze wróciłam naładowana nową energią do tego, aby lepiej dbać o siebie. – zapewnia Ola. No i oczywiście, zgodnie z założeniem – zrelaksowana.

Marcowe Spotkanie Diabetyków 18+To były bardzo intensywne 3 dni, podczas których pomiędzy rozmowami o wszystkim był czas i na wycieczkę w góry i na baseny i na podróż do Czech. Jedna z „nowych” uczestniczek stwierdziła pod koniec weekendu, że „ani przez chwilę nie sądziła, że będzie się aż tak dobrze bawić”

To świetne podsumowanie tych paru dni.

Spotkanie w Istebnej rozpoczęło cykl. Kolejna okazja do spędzenia weekendu w cukrzycowym i przyjaznym gronie w kwietniu w Korbielowie u stóp Pilska. Szczegóły Kwietniowe Spotkanie Diabetyków.

 

Skip to content