Pomagamy w życiu z cukrzycą! KRS 0000022162

Aplikacja do zarządzania cukrzycą. Dostępna bezpłatnie.

Zachęcamy do zapoznania się z nową aplikacją do zarządzania cukrzycą. Aplikacja jest dostępna bezpłatnie w sklepach z aplikacjami na smartfony AppStore i Google Play. Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą jest partnerem projektu.

Aplikacja Cukrzyca.pl jest wyposażona w zestaw funkcji starannie opracowanych, aby zaspokoić różnorodne potrzeby osób zmagających się z cukrzycą.

Zarządzanie dietą

Aplikacja Cukrzyca.pl zapewnia użytkownikom wybór jednego z dwóch planów dietetycznych – z 4 lub 5 posiłkami dziennie.

Rozumiejąc wyjątkową naturę zarządzania cukrzycą, twórcy aplikacji stworzyli jadłospisy, które biorą pod uwagę kluczowe czynniki, takie jak: typ cukrzycy (cukrzyca typu 1, cukrzyca typu 2, insulinooporność, stan przedcukrzycowy), wybrana metoda leczenia (pompa insulinowa, peny, leczenie farmakologiczne), indywidualne cechy użytkownika (wzrost, płeć, aktywność fizyczna, aktualna masa ciała, obrany cel).

Aplikacja dostarcza szczegółowych informacji na temat wartości odżywczych każdego posiłku, umożliwiając użytkownikom dokonywanie świadomych wyborów.

Plany diety powstały we współpracy z Kliniką Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz są zgodne z wytycznymi Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego.
Medytacje

Zarządzanie stresem jest integralną częścią leczenia cukrzycy. Zakładka “Motywacja” ma na celu dbanie o dobre samopoczucie psychiczne osób z cukrzycą, oferując szereg narzędzi, takich jak: dźwięki relaksujące wspomagające zasypianie, medytacje, ćwiczenia oddechowe, cytaty motywacyjne.

Więcej informacji można znaleźć na stronie https://aplikacja.cukrzyca.pl/

Skip to content