Zdrowo Jem! Jestem Aktywny! Warsztaty w Bydgoszczy!

Za nami kolejne spotkanie warsztatowe w ramach cyklu „Zdrowo Jem! Jestem Aktywny”. To jednodniowe warsztaty szkoleniowe. Odbywają się w wybranych ośrodkach w kilku województwach w Polsce. Realizatorem jest Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą a partnerem cyklu jest Novo Nordisk.

Była nauka i zabawa. Warsztaty na temat sposobów na zdrowe i pełnowartościowe posiłki, sporą dawka aktywności i niezwykła atmosfera. Nie zabrakło okazji do zawierania nowych znajomości w słodkim świecie.

Kilkudziesięcioosobowa grupa uczestników z województwa kujawsko-pomorskiego spotkała się w Ogrodzie Zoologicznym Myślęcinek. Było to niezwykłe spotkanie, bowiem nikt wcześniej się nie miał okazji spotkać się nawzajem. Po kilku chwilach wszelkie bariery pierwszego spotkania zniknęły i mogliśmy wspólnie zabrać się za pracę edukacyjną.

Liczenie, ważenie, rozmowy wymiana doświadczeń. Wszystko to pod okiem ekipy Towarzystwa Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą Ireny Guszczyńskiej, Gosi Poloczek, Kasi Koryckiej i Mariusza Masiarka.

Dziękujemy za wspaniała atmosferę i zaangażowanie w konkurencje. Dziękujemy również pani Magdzie z Ogrodu Zoologicznego w Myślęcinku za pomoc w organizacji przedsięwzięcia.

Już nie możemy doczekać się kolejnego spotkania!

Projekt jest realizowany we współpracy z firmą Novo Nordisk Polska

Zobacz jak było na poprzednich warsztatach:

Zdrowo Jem Jestem Aktywny – Zielona Góra

Zdrowo Jem Jestem Aktywny – KALISZ

Zdrowo Jem Jestem Aktywny – DZIERŻNO

Zdrowo Jem Jestem Aktywny – KRASIEJÓW

Zdrowo Jem Jestem Aktywny – KRAKÓW


Skip to content