Zdrowo Jem! Jestem Aktywny! Warsztaty w Lublinie!

Za nami ostatnie przed wakacjami spotkanie edukacyjne w ramach cyklu „Zdrowo Jem! Jestem Aktywny”. To jednodniowe warsztaty szkoleniowe. Odbywają się w wybranych ośrodkach w kilku województwach w Polsce. Realizatorem jest Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą a partnerem cyklu jest Novo Nordisk.

Była nauka i zabawa. Warsztaty na temat sposobów na zdrowe i pełnowartościowe posiłki, sporą dawka aktywności i niezwykła atmosfera. Nie zabrakło okazji do zawierania nowych znajomości w słodkim świecie.

Tym razem uczyliśmy się i bawiliśmy w malowniczym Lublinie, a dokładnie na Zalewem Zembrzyckim przy cudownej czerwcowej pogodzie. Partnerem naszego spotkania dla dzieci z województwa lubelskiego było Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Koło Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą w Lublinie im. prof. dr hab. Bronisława Niewiedzioła www.cukrzyca.lublin.pl

Nie zabrakło atmosfery zabawy, a przede wszystkim przyswajania i przypominanie sobie najważniejszych wiadomości koniecznych do prawidłowego prowadzenia cukrzycy. Praktyczne zajęcia z opanowywania wymienników węglowodanowych, podstawowych pojęć niezbędnych do właściwego dawkowania insuliny oraz sposobów na planowanie wysiłku fizycznego w odniesieniu do aktualnej glikemii. Wszystko to z uśmiechem na ustach i w przyjaznej atmosferze.

Liczenie, ważenie, rozmowy wymiana doświadczeń. Wszystko to pod okiem ekipy Towarzystwa Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą Ireny Guszczyńskiej, Teresy Woźnicy i Mariusza Masiarka.

 

Dziękujemy za wspaniała atmosferę i zaangażowanie w konkurencje. Dziękujemy również pani Jadwidze Grubej oraz Elżbiecie Koziej-Galińskiej z Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Koło Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą w Lublinie za pomoc w organizacji przedsięwzięcia.

Już nie możemy doczekać się kolejnego spotkania!

Projekt jest realizowany we współpracy z firmą Novo Nordisk Polska

Zobacz jak było na poprzednich warsztatach:

Zdrowo Jem Jestem Aktywny – Bydgoszcz

Zdrowo Jem Jestem Aktywny – Zielona Góra

Zdrowo Jem Jestem Aktywny – KALISZ

Zdrowo Jem Jestem Aktywny – DZIERŻNO

Zdrowo Jem Jestem Aktywny – KRASIEJÓW

Zdrowo Jem Jestem Aktywny – KRAKÓW


Skip to content